Camsurf

tarafından
69
Camsurf

Camsurf tek Chatroulette Sosyal Ağıdır

Camsurf
Alanında lider tek Eklendi şebekesi olan Camsurf, herhangi görünümlü Eklendi hizmetini değişik tek şeklinde sağlamaktadır Başka hizmetler gibi birkaç kaide uygulamaktansa, Camsurf harbiden de erişkin muhteva üstünde kesif tek gayret harcamaktadır. Platform dünyanın her yerinden herhangi bağlanan yabancılar arasında yıldırım hızında bağlantı, coğrafik filtreleme ve çok sayıda dil dayanağı gibi özellikler sahibi olan surat yüze görünümlü Eklendi olanağı sağlamaktadır Masaüstü bilgisayarlarda, mobil internet tarayıcılarında ve Android programı olarak mevcuttur.
Camsurf, Adobe Flash teknolojisinden WebRTC HTML5 teknolojisine geçiş yapmış ilk video transfer platformlarından biridir. Bu geçiş vasıtası ile ağları üstünde görkemli interaktif özellikler sunmayı başardılar. Bu yolla ayrı olarak lider olan çok sayıda platform arasında herhangi Eklendi sunma hizmetlerinden birine sahip oldular.
Kullanıcılar meselesiz tek şeklinde bütün cihazlar arasında diledikleri vakit Camsurf’e erişebilmektedirler.
Camsurf’ün kullanım oranı geçen birkaç sene içinde internet sitesinin global ve mahalli çapta Alexa.com listelenmesinde üst sıralarda yer alması ile yükselişe geçmiştir. Google Play üstünden Android uygulamasının oldukça başarılı tek şeklinde kullanıma geçmesi ile Camsurf tek milyondan çok sefer indirilmiş ve mükemmel açıklar almıştır.