Chatspin

tarafından
58
Chatspin

Chatspin Chatroulette’e Benziyor Ama Daha fazla Özelliğe Sahip

Chatspin
Herkese açık olan tesir kısmı geçmişi verilerine dayanarak, Chatspin’in Eylül 2004’te heyetmiş gibi görünüyor; fakat biz bunun başlangıçta değişik tek site türü olduğunu ve ardından Chatroulette aynısı tek siteyle değiştirildiğini düşünüyoruz. Chatspin, online olarak iyi tek kullanıcıları kitlesine sahip; bundan dolayı Eklendi etmek yerine çoğu herhangi şahıs bulabileceğinizi düşünüyoruz.
Chatspin, görünümlü Eklendi uygulamasında TopChatSites.com’da listelenen başka sitelerin çoğundan daha çok kaliteyi sunuyor. Öncelikli olarak, kızlar ya da erkeklerle bağlantı kurmak isteyip istemediğinizi seçebilir ve ayrı olarak hangi ülkeyle bağlanmak istediğinizi seçebilirsiniz.

Tüm bu özelliklerine karşın site, kimi başkaları kadar tanınmış değil ve bu sitede listelenen Eklendi uygulamalarının ilk 5 listelenmesinde yer almıyor. Ayrı olarak, Alexa en iyi 20k listelenmesinde yer almıyor oluşları, burada listelenen başka rasgele video Eklendi sitelerine mukayese et bu site yerine daha düşük trafik göstergesidir.
Site, realite tek çekim meydana getirmek ve alaka odağı olmak yerine daha çok insana gereksinim duyuyor. Chatspin’in büyüme potansiyeline mevcut olduğunu düşünüyoruz, ivmeyi kazanmak yerine yanlızca kimi insanlara gereksinimi var ve bu da gerçekleşiyormuş gibi görünüyor! Kendiniz tecrübe edinin ve şayet beğenirseniz siteyi paylaşarak büyümelerine yardımcı olun. Chatspin’i paylaşmak yerine, bu sayfadaki sosyal paylaşım düğmelerinden birine dokunun.